MEDYCYNA ESTETYCZNA


Yellow Peel

Peeling medyczny Yellow Peel to jeden z najbardziej znanych i lubianych peelingów. Jego główne zalety to wysoka skuteczność i znikoma agresywność. Yellow Peel może usuwać naskórek na różnych poziomach, dlatego jest stosowany zarówno do redukcji przebarwień, jako ujędrniający zabieg przeciwzmarszczkowy jak też peeling oczyszczajacy i rozświetlający skórę.

Dowiedz się więcej

Kwas PRX-T33

To nowy produkt na rynku polskim i światowym służący do biorewitalizacji skóry. Jest to unikatowe połączenie kwasu TCA, 5% kwasu kojowego, oraz H2O2. Jest to rodzaj biorewitalizacji skóry bez użycia igieł. Zabieg nie jest bolesny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. Nie jest fotouczulający, czyli może być wykonywany także latem. Jest to dobry wybór dla osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z medycyną estetyczną.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa inaczej zastrzyk młodości, dostarcza skórze substancje aktywne, które dobierane są odpowiednio w zależności od potrzeb i problemu pacjenta. Aplikowane substancje aktywne pobudzają naturalne procesy regeneracyjne skóry.

Dowiedz się więcej

Lipoliza iniekcyjna AQUALYX

Rewolucyjna i skuteczna metoda modelowania policzków, owalu twarzy, szyi i innych obszarów ciała poprzez trwałe usuwanie tkanki tłuszczowej. Jest bezpieczną alternatywą dla chirurgicznej liposukcji, a jej właściwe wykonanie skutkuje nie tylko wysmukleniem leczonego obszaru, ale też wzrostem jędrności skóry. Aqualyx wstrzyknięty w tkankę tłuszczową powoduje niszczenie komórek tłuszczowych, które transportowane są do wątroby i wydalane z organizmu przez nerki.

Dowiedz się więcej

Wypełniacze (kwas hialuronowy)

Kwas hialuronowy to najczęściej stosowany produkt wypełniający. Z wiekiem jego naturalny poziom skórze obniża się, przez co traci ona elastyczność i pojawiają się zagłębienia, czyli zmarszczki. Preparat poprzez działanie objętościowe natychmiast po zabiegu spłyca zmarszczki i poprawia objętość tkanek. Kwas hialuronowy poza działaniem wypełniającym pobudza skórę do regeneracji, poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry.

Dowiedz się więcej

Botox

Botox, czyli toksyna botulinowa to oczyszczone białko, które wytwarzane jest przez bakterię Clostridum botulinum. Działanie botuliny polega na tym, że blokuje ona połączenia nerowo-mięśniowe istniejące w tkankach, czego konsekwencja jest rozluźnienie mięśni. W przypadkach mięśni mimicznych powoduje wygładzenie skóry, a zatem zlikwidowanie zmarszczek.

Dowiedz się więcej

Nici PDO

To absolutna nowość na polskim rynku medycyny estetycznej i idealny sposób na odzyskanie naturalnego, młodego wyglądu. Stosowane podczas zabiegu rozpuszczalne nici PDO doskonale wpływają na kondycję i napięcie skóry, zapewniając natychmiastowy i długotrwały efekt.

Dowiedz się więcej


Silk Touch
Al. Spółdzielczości Pracy 34
20-147 Lublin
Galeria Olimp 3 lokal 116
II piętro obok MATSU SUSHI

Pon. - Pt.: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Rezerwacja online