ZABIEGI LASEROWE


Depilacja Light Sheer Desire

Jest najnowszym, najszybszym i zarazem najmocniejszym systemem z cenionej na całym świecie serii LightSheer®, uchodzącej za najskuteczniejszy w usuwaniu owłosienia laser.

Dowiedz się więcej

Depilacja laserowa IPL + RF

Depilacja laserowa (fotodepilacja) służy usunięciu owłosienia. Metoda ta polega na uszkodzeniu macierzy włosa poprzez światło lasera, które jest absorbowane przez melaninę znajdującą się w mieszku włosa będącego w fazie wzrostu.

Dowiedz się więcej

Redukcja przebarwień

Przebarwienia na skórze związane z nadprodukcją melaniny lub z jej nierównomiernym rozłożeniem to piegi, ostuda, plamy starcze, przebarwienia pozapalne. Usuwanie przebarwień odbywa się przy użyciu lasera IPL.

Dowiedz się więcej

Zamykanie naczyń krwionośnych

Powstawanie rozszerzonych naczynek krwionośnych może być efektem m.in. predyspozycji genetycznych, nieodpowiedniej pielęgnacji czy wpływu czynników zewnętrznych. Do usunięcia takich zmian doskonale nadaje się technika IPL.

Dowiedz się więcej

Terapia trądziku

Przy terapii trądziku doskonale sprawdza się światło IPL, które niszczy szybko namnażające się bakterie (Propionibacterium acnes) odpowiedzialne za powstawanie trądzikowych zmian zapalnych.

Dowiedz się więcej

Fotoodmładzanie (połączenie IPL+RF)

Jest to zabieg wykorzystujący dobroczynne właściwości światła pulsacyjnego (IPL) oraz fal radiowych (RF) w walce z oznakami starzenia się skóry takimi jak: rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, przebarwienia, drobne zmarszczki mimiczne.

Dowiedz się więcej


Silk Touch
Al. Spółdzielczości Pracy 34
20-147 Lublin
Galeria Olimp 3 lokal 116
II piętro obok MATSU SUSHI

Pon. - Pt.: 10:00 - 21:00
Sobota: 10:00 - 18:00

Rezerwacja online