ZABIEGI PIELĘGNACYJNE


Mezoterapia Skinshooter

Skinshooter to nr 1 w Polsce jako najefektywniejsza bezinwazyjna metoda transportu cennych koktajli w głąb skóry. Udostępniony na rynku po wielu latach badań nad jego efektywnością. Wykorzystuje 3 rodzaje technologii.Dowiedz się więcej

CARBOLIFT®

Zabieg polega na intensywnej stymulacji skóry do silnego zagęszczenia poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego  CO2 do skóry właściwej.Dowiedz się więcej

Bloomea®

Bloomea® to zabieg działający wielopoziomowo: modeluje owal twarzy, redukuje zmarszczki, blizny lub przebarwienia, zagęszcza skórę oraz głęboko ją nawilża i dotlenia. Jest bezpieczny dla każdego typu skóry, także przesuszonej i naczynkowej oraz może być wykonywany przez cały rok, niezależnie od pogody.

Dowiedz się więcej

Oxybrazja

Nazywana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rodzaj peelingu mechanicznego, gdzie czynnikiem złuszczającym naskórek jest strumień rozproszonych kropelek soli fizjologicznej aplikowanych pod ciśnieniem sprężonego powietrza za pomocą specjalnie skonstruowanego aplikatora.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia mikroigłowa

Technologia urządzenia MezoPen® daje wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry takich jak zmarszczki, wiotkość skóry, rozszerzone pory, blizny potrądzikowe i pooperacyjne, rozstępy oraz przebarwienia. Skóra reaguje na mikro-nakłucia jak na mikro-uszkodzenia. Podczas procesu gojenia dochodzi do licznych etapów regeneracyjnych i stymulujących procesy naprawcze, w tym zwiększeniu produkcji włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego.

Dowiedz się więcej

Mezoterapia bezigłowa

Zabieg polega wykorzystaniu zjawiska elektroporacji – specjalnej fali elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Dociera ona do wnętrza skóry i zwiększa jej przepustowość, co ułatwia i wzmaga wnikanie aktywnych składników zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych i sprawia, że terapia jest bardzo efektywna.

Dowiedz się więcej

Infuzja tlenowa

Zabieg wykorzystuje technikę wtłaczania bogatego w składniki serum dedykowanego potrzebom skóry za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Zapewnia to specjalna głowica, dzięki któremu działamy na skórę z określonej odległości i pod odpowiednim kątem – czystym, odpowiednio sprężonym tlenem. Wprowadzane składniki aktywne mają możliwość wnikać głębiej w skórę, co widocznie poprawia jej stan.

Dowiedz się więcej

zabiegi klapp

Repagen Exclusive od marki KLAPP Cosmetics Zabieg przeznaczony jest dla cer dojrzałych, charakteryzujących się utratą jędrności i elastyczności, a także licznymi zmarszczkami i bruzdami. Skuteczność preparatów oparta jest na zawartości innowacyjnego kompleksu Repagen®, składającego się z: ASCIII, kwasu hialuronowego, Argireline, retinolu oraz DMAE - substancji dającej efekt liftingu poprzez zwiększenie napięcia mięśniowego.

Dowiedz się więcej

Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja diamentowa to rodzaj peelingu mechanicznego. Martwy naskórek złuszczany jest warstwa po warstwie do oczekiwanego poziomu przy użyciu głowicy z mikro-kryształkami diamentu.

Dowiedz się więcej

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to peeling ultradźwiękowy, który pozwala na bezpieczne usunięcie zanieczyszczeń oraz martwych komórek ze skóry. Po zabiegu następuje lepsza wymiana jonów w skórze, która staje się bardziej natleniona i przygotowana do dalszych zabiegów kosmetycznych.

Dowiedz się więcej

Medyczne peelingi kwasowe

Kwasy osłabiają wiązania między komórkami martwej warstwy naskórka i pozwalają na jego złuszczenie. Dzięki temu skóra jest głęboko oczyszczona i pozbawiona zanieczyszczeń. Takiego oczyszczenia skóry nie da się zapewnić w domu. Po peelingu chemicznymi skóra jest podatna na silne wchłanianie różnego rodzaju substancji odżywczych.

Dowiedz się więcej


Rezerwacja online