ZABIEGI WYSZCZUPLAJĄCE


Karboksyterapia CO2

Zabieg polegający na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla stymuluje zwiększenie przepływu krwi, tlenu i składników odżywczych do leczonego obszaru oraz poprawy mikrokrążenia i odnowy komórek. Komórki tłuszczowe są bardzo wrażliwe na iniekcje CO2. Wprowadzony do tkanki tłuszczowej gaz częściowo zmienia się w kwas węglowy, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Zwiększone ukrwienie prowadzi do wzmożonego drenażu limfatycznego leczonego obszaru, poprawy metabolizmu i wydalania uwolnionego tłuszczu.

Dowiedz się więcej

I-Lipo Laser

To najnowsze rozwiązanie w technologii laserowej wykorzystane do frakcyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki i redukcji cellulitu. Urządzenie wyposażone w 8 głowic- dzięki temu jesteśmy w stanie opracować jeszcze większy obszar podczas jednego zabiegu.

Dowiedz się więcej

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg elektroleczniczy, zwany inaczej elektrogimnastyką mający na celu wywołanie reakcji motorycznej mięśnia lub grupy mięśni. Zabieg jest bezbolesny. Programy dobieramy indywidualnie do zwalczania konkretnych problemów.

Dowiedz się więcej

Bańka chińska

Masaż bańką chińską wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek, doskonale poprawia ich ukrwienie, wyraźnie zmniejszając skórkę pomarańczową. Masaż pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.

Dowiedz się więcej

BODY BANDAGE SLIM

Bandaż antycellulitowy przeznaczony dla każdego typu skóry, dotkniętej problemem skórki pomarańczowej. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, napina naskórek, czego efektem jest bardzo gładki wygląd skóry, odwadnia tkankę łączną. 

Dowiedz się więcej

START & REWIND

Zabieg na ciało działający na każdy rodzaj cellulitu, jego główne zadanie to: zagęścić skórę i pozbawić ją cellulitu oraz zmniejszyć centymetry w obwodzie. Przed wykonaniem zabiegu pacjentowi dokonuje się pomiarów obwodu ciała. Sam zabieg poprzedza peeling, następnie nakładany jest specjalistyczny krem, pacjent jest umieszczany w worku airless, w którym celowo wytwarzana jest próżnia. Podczas tej czynności, po 40 minutach wykonywany jest drenaż limfatyczny na bazie olejku. Następnie osoba wykonująca zabieg ponownie dokonuje pomiarów w obwodach pacjenta.

Dowiedz się więcej

Masaż próżniowy Primelle

Masaż próżniowy Primelle jest znaną od lat i cieszącą się dużym uznaniem metodą. Działa na wiele problemów kosmetycznych, estetycznych i zdrowotnych. Jest to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie rolki, które masują zassany do głowicy fałd skóry. Zabieg wykonywany jest w specjalnym kostiumie, aby zwiększyć poślizg rolek i nie dopuścić do uszkodzenia skóry. 

Dowiedz się więcej

 


Rezerwacja online